Yedek Parça

Yücelir’den aldığınız her bir yedek parça, Renault’nun bir parçasıdır.

Her bir Renault Orijinal Yedek Parçası, Renault Laboratuvarları ve test merkezlerindeki en zorlu sınavlardan başarıyla geçerek size ulaşıyor. Her otomobilin, tekniközelliklerine tam anlamıyla cevap veren ve yüksek malzeme kalitesi prensibiyle üretilen Renault Orijinal Yedek Parçaları otomobilinizin dayanıklılığını arttırıyor, ömrünü uzatıyor...

Renault orijinal yedek parçaları herkes için güvenlik temasına dayanır. Araçlara uygulanan pasif güvenlik testleri sırasında Renault Orijinal Parçalarının çekme, sıkıştırma, deformasyon vb. konularında son derece katı kriterleri sağlamaları gerekmektedir. Renault tüm modellerinde N Cap güvenlik testlerinde 5 yıldız alarak kendi sınıfının en güvenli otomobillerinden biri olduğunu kanıtlamıştır.

Yücelir’de değiştirilen tüm orijinal yedek parçalar ve Motrio yedek parçalar Renault Mais garantisi altındadır. Yücelir’de değiştirilen tüm yedek parçalar sürüş keyfinizde devamlılık sağlar...

RENAULT ORİJİNAL YEDEK PARÇASI HAKKINDA HERŞEY
Renault orijinal yedek parçaları, Renault şartnamelerini esas alarak tasarlanmıştır ve düzenli olarak test edilir. Düzenli olarak Renault orijinal yedek parçalarını kullanmak, aracınızın performansını koruma altına alır.

RENAULT’NUZA EN İYİ BİZ BAKARIZ
Aracınızı Renault yetkili servislerine emanet etmek, birçok garantiden faydalanmak demektir:
- Her sene gerçekleştirilen 350 gerçek çarpışma testi ve 4 500’den fazla sanal test
- İleri teknolojideki parçaları temin etmek için her sene alınan 700 patent
- Malzeme seçiminde, üretim sürecinde ve denemelerin gerçekleştirilmesinde görev yapan 600 mühendis ve teknik uzman
- Estetik, aero dinamizm ve onarım sırasında ideal montaj süresine sahip mükemmel bir geometri
- 2 yıl yedek parça ve onarım garantisi
- Sac parçalar için 12 yıllık korozyon garantisi

Uzman teknik elemanlardan oluşan ekip size en uygun çözümü sunmak için aracınızla ilgilenecek. Bu şekilde mükemmel bir sonucu garantilemiş olacaksınız.

DİKKAT TEHLİKE: TAKLİT YEDEK PARÇA!

Otomobil sahibi olarak otomobilinize takılacak yedek parçalara karar veren ve seçen sadece siz değilsiniz. Çoğu zaman onarım yapan kişi  bu seçimi sizin adınıza yapar ve bu kişi yine sizin adınıza düşük kalitede hatta yasadışı taklit yedek parçaların kullanımına karar verebilir. Otomobiliniz siz farkında olmadan taklit markalı yedek parçalarla donatılmış olabilir.

Göz kamaştırıcı farlar, daha dayanıksız tamponlar, erken okside olan karoseri parçaları, kötü yapılan lehimler, etkin olmayan filtreler ve frenler, vs. Çoğu zaman düşük ve standart dışı kalitedeki taklit markalı yedek parçalar çok büyük riskler taşıyabilmektedir.

Orijinal yedek parçaya ulaşmak için, Renault yetkili servisine gitmeniz yeterlidir.

RENAULT’NUN +’LARI
Aracınızı Renault uzmanlarının ellerine bırakın ve aşağıdakilerden faydalanın:
- Ekiplerimizin uzmanlığı
- Tüm işlemlerde 2 yıllık Yedek Parça ve İşçilik garantisi
- Aracınızın güvenlik seviyesinin ve 2. El değerinin korunması

FAYDALI BİLGİLER
Renault orijinal parçaların kullanılması, Renault laboratuarlarının ve deneme merkezlerinin testlerinden başarıyla geçerek aracın çevre korumasına katkıda bulunmasını sağlıyor.