Kurumsal

Yücelir Otomotiv A.Ş. , 2005 yılında Cevizli Maltepe’de Renault-Mais'in uygulamaya koyduğu imaj ve standartlarla Satış, Servis, Yedek Parça, 2. el ve Sigorta hizmetleri ile Renault ailesine katılmıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren Yücelir Otomotiv 2012 Ağustos ayında artan müşteri kapasitesini karşılayabilmek amacıyla Nato Yolu, Ümraniye’deki yeni plazasında hizmet vermeye başlamıştır.
 
Yücelir Otomotiv, kendi bünyesinde günümüz plaza sisteminin getirdiği tüm onarım ve hizmetleri, Renault ekipmanları ile MAİS REM eğitim merkezi tarafından verilen eğitimleri tamamlamış profesyonel yönetici ve teknik kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Yücelir Otomotiv sigorta sektörünün önde gelen sigorta şirketleri ile anlaşma kapsamında çalışmaktadır. Müşterilerine Renault Yardım dışında 7/24 acil servis ve çekici hizmeti sunmaktadır.
İş yoğunlukları ve özel durumlarından dolayı servisimize gelemeyen araç sahiplerinin özel araçlarını, bulundukları yerden alarak tüm onarım ve bakımları tamamlanarak tekrar müşterimize teslim etmek hizmetlerimiz içindedir.

Markamıza olan inancımız müşterilerimize verdiğimiz değer ve saygımızla hizmetinizdeyiz.