Mekanik

Mekanik bakımlar aracınızın ömrü açısından hayati öneme sahiptir. Bakım işlemleri uzman kişiler tarafından orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmelidir. Yücelir’de yapılan tüm bakım onarım ve mekanik arızalar Renault Eğitim Merkezinde eğitim görmüş deneyimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. Yetkili servisimizde yapılan bakımlar sırasında aracınızın hayati bileşenlerinin en ince noktasına kadar gözden geçirildiğinden ve sorunsuz bir hizmet aldığınızdan emin olursunuz.

Her Renault aracının teknik özelliklerine göre farklı bakım aralıkları ve bunlara ait bakım seviyeleri bulunmaktadır. Renault bakım aralıkları aracın modeli, motor özellikleri, yakıt tipi ve kilometresine göre belirlenmiştir. Aracınıza uygun olan bakım konusunda Müşteri Kabul Sorumlumuz'dan bilgi alabilirsiniz .

Yücelir’de yapılan bakım işlemleri için önceden bildirilen rakam ile fatura edilen rakam her zaman aynı olur, bakım sırasında ortaya çıkan diğer sorunlar için tarafınızdan onay alınmadıkça asla işlem uygulanmaz, sadece ilgili işlem için değiştirilmesi gereken parçalar değiştirilir.

Servisimize gelemeyen müşterilerimizin araçlarını adresinden teslim alıp, onarımı tamamlandıktan sonra tekrar yerine teslim ediyoruz.

Artı oto hizmetimizle dilerseniz biz aracınızı onarırken uygun koşullarla bizden araç kiralayabilirsiniz.

Önceki bakımlarını bizde yaptırmış olan müşterilerimize, ücretsiz muayene hazırlık kontrolü gerçekleştirmekteyiz..